кафедра економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем

Студентське життя

          

Подарунки на Миколая!

6 грудня 2023 року здобувачі освітньої програми «Бізнес-економіка» та викладачі кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки #ПУЕТ взяли участь в Благодійному ярмарку, що був приурочений Дню Святого Миколая. Було чудово і весело! Зворушливе привітання ректора університету –Олексія Олексійовича Нестулі , цікава новорічна вистава, концертні номери, смаколики, сувеніри – все це створило казкову зимову атмосферу! На благодійному ярмарку було зібрано 15187 грн., які будуть направлені на потреби ЗСУ! Дякуємо нашим воїнам і поздоровляємо з Днем Збройних сил України! Ви наша опора та захист!

          

«Робота є» для здобувачів освітньої програми «Бізнес-економіка»

1 грудня 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності «Бізнес-економіка» Полтавського університету економіки і торгівлі взяли участь у масштабному заході-форумі «Робота є», що проходив у центрі «Дія. Бізнес». У центрі працювали кілька тематичних локацій щодо ознайомлення з особливостями пошуку роботи, проходження співбесіди та можливості отримати консультацію при спілкуванні з роботодавцями. 

          

Вітаємо АДАМЕНКО АНАСТАСІЮ, здобувачку 2 курсу спеціальності «Бізнес-економіка», з отриманням диплому кращого студента спеціальності Економіка. Бажаємо успіхів у навчанні, наснаги у саморозвитку та досягнення високих вершин!

          

Анастасія Адаменко, здобувачка першого рівня вищої освіти освітнього ступеню «бакалавр» спеціальності «Бізнес-економіка» групи Е БіЕк б-11 у рамках неформальної освіти успішно закінчила дистанційний курс на освітній платформі «Соціальна перспектива» на тему «Громадська організація: від нуля до міжнародного фінансування» та здобула компетентності відповідно до програми курсу.

Анастасія Адаменко

          

У рамках неформальної освіти здобувачі першого рівня вищої освіти освітнього ступеню «бакалавр» спеціальність «Бізнес-економіка» Анастасія Панько та Анастасія Адаменко відвідали лекцію «Basics of Capital Structure and Corporate Governance» – CHARLES K. WHITEHEAD та отримали сертифікати.

Анастасія Адаменко

Анастасія Панько

          

Викладачі кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем та здобувачі вищої освіти спеціальностей Бізнес-економіка, Економіка підприємства та Економічна кібернетика долучилися до заходів у рамках  «Дня кар'єри ЄС – 2023», що відбулися 20 квітня 2023р. в Полтавському університеті економіки і торгівлі.

У форматі онлайн відбулася панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція».

У форматі офлайн  відбувся «Ярмарок вакансій», що проходив у холі Полтавського університету економіки і торгівлі. Здобувачі вищої освіти отримали розширену інформацію про існуючі вакансії, рекламні листівки з контактними даними та досвід спілкування з потенційними роботодавцями.

Також бажаючі мали змогу відвідати тренінги: «Лідерство. Навички успішної особистості», «Крок до бізнесу», «Як підготувати резюме за європейським стандартом?», «Мобільна робототехніка як засіб формування цифрових компетенцій».

          

Історії успіху кращих студентів ПУЕТ. Олег Степаненко

Олег навчається на 4 курсі освітньої програми «Економічна кібернетика» денної форми навчання. Рейтинговий бал за результатами зимової сесії становить 99,1 бал. Олег поділився з нами своєю історію успіху, яка може стати корисною для інших студентів. 

«Я обрав ПУЕТ, тому що побачив такі переваги: висока якість освіти; різноманітність освітніх програм; комфортне навчання; програми підготовки до працевлаштування.

Мені дійсно подобається вивчати нові речі і розвиватися. Я завжди намагаюсь бути організованим, зосередженим та систематичним у своєму навчанні. Крім того, я вважаю , що важливо мати більш глибокі можливості для навчання, а також мотивацію. Все це допомагає мені зробити освітній процес більш ефективним.

В майбутньому планую стати Front-End розробником, оскільки мене завжди цікавило створення користувацьких інтерфейсів, а також робота із сучасними технологіями веб-розробки.

Для того, щоб стати одним з кращих студентів, потрібно мати мотивацію та визначеність, бути організованим, активно брати участь у навчальному процесі та відпочивати»

          

«Протидія проросійській пропаганді»

У рамках чергового онлайн-заходу 17 лютого 2023 року в ПУЕТ відбулася зустріч на тему «Протидія проросійській пропаганді», спрямований на посилення інформаційної безпеки та психологічного протиборства. У заході прийняли участь студенти та викладача кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем, що орієнтований як на здобувачів вищої освіти, так і на науково-педагогічних працівників та співробітників університету. Спікер заходу був інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Полтавській області Департаменту кіберполіції Антонов Владислав Андрієвич. Маркером заходу стало інформування про екосистему MRIYA як соціальну ініціативу створену під час війни для протидії ворогу.

          

Участь у презентації Наукового товариства студентів

16 лютого 2023 року студенти та викладачі кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем прийняли участь у онлайн-презентації Наукового товариства студентів Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

До заходу доєдналися понад 50 здобувачів вищої освіти ПУЕТ, члени студентської ради університету, а також викладачі, відповідальні за науково-дослідну роботу здобувачів вищої освіти. У зустрічі обговорювалися питання важливості розвитку студентської науки, перспективи поєднання наукового та освітнього процесу для становлення молодого фахівця після успішного захисту кваліфікаційної роботи та подальше працевлаштування. Ознайомлено з особливостями функціонування Наукового товариства студентів як одного із структурних підрозділів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.

          

8 грудня 2022 року студенти та викладачі кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем Полтавського університету економіки і торгівлі взяли участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПРАВОВІ, ЕКОНОМІЧНІ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН: СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ТА ВИКЛИКИ ЧАСУ», в результаті чого отримали сертифікат учасника.

Сертифікат Адаменко

Сертифікат Гершун

Сертифікат Гоцелюк

Сертифікат Гук

Сертифікат Іванова

Сертифікат Кулак

Сертифікат Панько

Сертифікат Прийма

Сертифікат Степаненко

Сертифікат Харченко

          

6 грудня 2022 року Адаменко Анастасія, студентка 1 курсу ОПП «Бізнес-економіка» прийняла участь у V Всеукраїнської конференції «Актуальні питання сучасної економічної науки».

          

Зустріч з видатним економістом

Студенти та викладачі кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем Полтавського університету економіки і торгівлі 22 листопада 2022 року відвідали захоплюючу авторську лекцію українського економіста, ученого, громадського діяча, голови Комітету економістів України Андрія Новака «Як підняти українську економіку після нашої Перемоги. Який має бути український «план Маршала». На зустрічі йшлося про післявоєнну відбудову України, вибір економічної моделі та перспективи розвитку національної економіки. Зокрема, спікером було представлено Трифункціональну Економічну Модель України на основі взаємодії основних економічних функцій (виробництво, обмін, розподіл), проведено аналіз стану кожної з них та визначені перспективи їх розвитку.  Представлена модель викликала жваву дискусію серед учасників та численні питання до лектора.

          

Вітаємо з подякою!!!!

Колектив кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем Полтавського університету економіки і торгівлі вітає студента групи Е Ек-41 з нагородженням ПОДЯКОЮ за популяризацію наукової думки, вагомий особистий внесок у реалізацію концепції діяльності університету, з нагоди Всесвітнього дня науки та Міжнародного дня студента !!!

          

Участь кафедри Економічної кібернетики, бізнес економіки та інформаційних систем в Днях науки в Полтавському університеті економіки і торгівлі

13-14 квітня 2022 року у Полтавському університеті економіки і торгівлі проходила робота ХLV Міжнародної наукової студентської конференції «Актуальні питання розвитку науки та забезпечення якості освіти у ХХІ столітті» за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2021 рік в якій кафедра приймала активну участь.

На пленарному засіданні, де були присутні студенти та викладачі кафедри,  студентка 3 курсу освітньої програми «Економічна кібернетика»  Анжеліка Кудря (науковий керівник – Микола Рогоза, д. е. н., професор) проаналізувала тенденції формування інформаційного бізнесу в сучасних умовах. В роботі секції «Проблеми та перспективи економіки і кібернетики» (Керівник: Рогоза Микола Єгорович, д.е.н., професор, секретар: Чубенко Ірина Андріївна, старший лаборант)  виступили із змістовними докладами «Функціонування інформаційного бізнесу в умовах технологічних змін Індустрії 4.0» Кузуб Сергій Вікторович, Е ЕКб-31 (керівник – Рогоза М.Є., д.е.н.,  професор), «Основні методи аналітики», Телятник Ілона Іванівна, Е мб-11 (керівник – Кузьменко О.К., к.е.н., доцент), «Алгоритм діагностики інформаційних подій і процесів» Назаров Назар Вячеславович, Е мб-11, Сененко Олександр Олександрович, Е БіЕК б – 21 (керівник – Кузьменко О.К., к.е.н., доцент), «Поняття та методи аналітичних прогнозів» Максюта Аліна Володимирівна, Е ЦЕ б – 11(керівник – Кузьменко О.К., к.е.н., доцент). Також були представлені роботи «Особливості використання методології ARIS для моделювання бізнес-процесів на підприємстві» Кулак Артур Миколайович, Е ЕК б -31 (керівник – Кузьменко О.К., к.е.н., доцент), «Аналіз сучасних бізнес-моделей на ринку програмного забезпечення» Драпакова Юлія Сергіївна, Е ЕК б -31 (керівник – Кузьменко О.К., к.е.н., доцент), «Організаційно-правові форми функціонування підприємств», Антоненко Владислава, здобувачка  першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент, (керівник – Кононенко Ж.А., к.е.н., доцент), «Управління персоналом» Боруля Дарина Сергіївна, М ІМ б – 11(керівник – Кононенко Ж.А., к.е.н., доцент), «Сутність і структура інформаційного циклу»,  Кирпичко Роман Олександрович, Е ЕК б -11 (керівник – Кузьменко О.К., к.е.н., доцент), «Ринок як середовище та сфера діяльності бізнесу», Головань Ірина Сергіївна, М мб-11 (керівник – Кононенко Ж.А., к.е.н., доцент), «Стан та наслідки глобалізації» Довгань Анастасія Миколаївна, Е ЕК б – (керівник – Кононенко Ж.А., к.е.н., доцент), «Етапи управління ризиками господарської діяльності підприємства» Превар Сергій Олександрович, Е ЕК б -41(керівник – Кузьменко О.К., к.е.н., доцент), «Використання дерева рішень в управлінні ризиком» Пісковий Андрій Миколайович, Е ЕК б -41 (керівник – Кузьменко О.К., к.е.н., доцент), «.Управління ресурсами на підприємстві Хижняк Олександр Васильович, Е ЕП м – 21 (керівник – Перебийніс В.І., д.е.н., професор) «Необхідність захисту даних у бізнесі» Демченко Богдан Костянтинович, Е ЕК б -21 (керівник – Кузьменко О.К., к.е.н., доцент).

          

          

24 – 26 квітня 2019 року на базі Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся II етап Всеукраїнської студентської зі спеціальності «Економічна кібернетика». Учасниками заключного етапу олімпіади стали 65 студентів 31 ЗВО України.Відповідно до умов проведення Олімпіади учасники виконали теоретичні та практичні конкурсні завдання, які передбачали перевірку теоретичних знань та практичних навичок майбутніх фахівців з дисциплін, що викладаються за програмою підготовки фахівців з економічної кібернетики. Нагородження переможців відбулося 26 квітня. ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі представляв студент 2 курсу спеціальності «Економіка» освітньої програми «Економічна кібернетика» Губенко Артем. Високий рівень теоретичної та практичної підготовки у розв’язку олімпіадних задань підтверджений відповідною грамотою. Вітаємо!!!

          

17-19 квітня 2019 р. в Національному університеті біоресурсів і природокористування України пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Загальна екологія» серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації. Участь в Олімпіаді взяли 124 студенти з 44 ЗВО України. ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі представляли студенти напряму підготовки «Економіка» Аміна Золотоверх та Балюк Олег. Науковий керівник доцент кафедри «Економіка підприємства та економічної кібернетики» к.е.н. Олексенко Лілія Вікторівна. Висока професійна підготовка студентів та глибокий аналітичний підхід до розв’язання практичних завдань були відзначені відповідними сертифікатами і грамотами.

          

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-ЕКОНОМІСТІВ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОДІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

3-5 квітня 2019 року студентки 4 курсу спеціальності «Економіка підприємства» Ночовна Анжела і Аліна Ситник брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства», що проходила у «Придніпровській державній академії будівництва та архітектури»

Змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок, а також у професійній підготовці майбутніх спеціалістів з напряму підготовки «Економіка» складалось з тестування учасників і вирішення завдань з дисципліни «Економіка підприємства» за темами:

 • Підприємство як суб’єкт і об’єкт ринкових відносин.
 • Основні засоби.
 • Нематеріальні ресурси й активи.
 • Оборотні кошти.
 • Панування діяльності підприємства.
 • Виробнича потужність.
 • Персонал підприємства та продуктивність праці.
 • Мотивація праці та заробітна плата на підприємстві.
 • Витрати підприємства, собівартість продукції.
 • Фінансово-економічні результати й ефективність діяльності.
 • Трудові ресурси.
 • Собівартість продукції.
 • Рентабельність.

Рівень фахової підготовки був підтверджений відповідними сертифікатами

          

26 – 27  березня 2019 року у  Вищому навчальному закладі Укоопспілки  «Полтавський університет економіки і торгівлі» проходила   XLII  Міжнародна наукова студентська конференція  Актуальні питання розвитку економіки, харчових технологій та товарознавства» за підсумками науково дослідних робіт студентів за 2018 рік. Науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики та студенти спеціальності «Економіка» приймали участь у роботі  секції № 11 «ПРИКЛАДНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ» (керівник: Кузьменко Олександра Костянтинівна, к. е. н. доцент.
секретар : Резинка Альона Григорівна, студентка Е 11і (ЕК).)

З вітальним словом виступив Рогоза Микола Єгорович,  заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики Полтавського університету економіки і торгівлі.

Почесними гостями були Шиян Дмитро Вікторович -  завідувач кафедри економіки підприємства та менеджменту, доктор економічних наук Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, професор та Єрмаков Олександр Юхимович  -  завідувач кафедри економіки праці га соціального розвитку Національного університету біоресурсів природокористування України, доктор економічних наук, професор

Було заслухано 12 цікавих  докладів, що висвітлювали  широке коло економічних питань таких як статистична оцінка рівня безробіття та дослідження рівня життя в Україні, розвитку територій і територіальних громад, аналізу стану та розвитку страхового ринку України, формування стратегії розвитку на підприємстві, інструменти та методи розвитку сучасної економіки  - застосування штучного інтелекту в системі прийняття управлінських рішень, моделювання оптимального асортименту продукції,  WEB – розробка як інструмент формування нового економічного простору України.

За результатами роботи секції було рекомендовано до нагородження дипломами:

За перше місце  -

 • Олишко Тетяна Анатоліївна, ЕП-31  (керівник – Гречка О. В., к. е. н.)
  за доповідь: Статистична оцінка рівня безробіття в Україні

За друге місце:

 • Резинка Альона Григорівна, ЕК-11і (керівник – Карнаухова Г. В., ст.викладач)
  WEB – розробка як інструмент формування нового економічного простору України
 • Щербина Катерина Романівна, Е ЕП-11і (керівник – Гречка О. В., к. е. н.)
  Дослідження рівня життя населення України

За третє місце

 • Ключ Владислав Ярославович  (керівник – Кузьменко О. К., к. е. н.)
  Штучний інтелект в системі прийняття управлінських рішень

Урочисте вручення дипломів відбулось 27 березня 2019 року на заключному пленарному засіданні. 

Вітаємо переможців!!!!

          

25-27 квітня 2018 року студенти 4-го курсу спеціальності «Економіка», що навчаються за освітньою програмою  «Економічна кібернетика» Терела Євген та  Вівтоніченко Ярослав брали участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності "Економічна кібернетика", яка відбулася в Львівському інституті Університету банківської справи. За результатами змагань студенти-кібернетики отримали нагороди - грамоти за перемогу в номінаціях "Високий рівень теоретичної підготовки (Терела Є.) та "Прогнозування соціально-економічних процесів" (Вівтоніченка Я.).

Спеціальною грамотою за плідну роботу в журі олімпіади по оргацізації та її проведенню  нагороджено  Рогозу Миколу Єгоровича – заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики Полтавського університету економіки і торгівлі .

          

17 квітня 2018 року в ВНЗ Укоопспілки Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулась XLI Міжнародна наукова студентська конференціїя за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2017 рік «Актуальні питання розвитку економіки, харчових технологій та товарознавства». В роботах секцій кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики -  № 14 «Прикладні проблеми сучасної економіки» (науковий керівник к.е.н. доц. Вергал Ксенія Юріївна) прийняли участь 23 студенти та заслухані 9 доповідей) та секції № 4 «Інтенсифікація економічного розвитку підприємств регіону» (науковий керівник к.е.н, доц. Стефанюк Ольга Дмитрівна)   прийняли участь 18 студентів та заслухали 17 доповідей).

За секцією № 14 «Прикладні проблеми сучасної економіки» (науковий керівник к.е.н. доц. Вергал Ксенія Юріївна) за результатами заслуханих доповідей були відзначені наступні студенти:

І місце Гордієнко Ярослав Вадимович Е Ек 51 М «Експертні оцінки методом нечітких множин» -науковий керівник Карнаухова Г.В.

ІІ місце Козодуб Владислав Сергійович Е ЕК 21ї Управління ризиками комерційного банку» -науковий керівник Вергал Ксенія Юріївна.

За секцією № 4 «Інтенсифікація економічного розвитку підприємств регіону» (науковий керівник к.е.н, доц. Стефанюк Ольга Дмитрівна)  

І місце  Мамченко Юлія Миколаївна, ЕП31 «Роль крипто валют у сучасних умовах розвитку інформаційної економіки» - науковий керівник Сергійчук Вікторія Олегівна.

ІІ місце Ночовна Анжела Вячеславівна «Основні напрямки підвищення ефективності діяльності ПрАТ Полтавське хлібоприймальне підприємство» - науковий керівник Стефанюк Ольга Дмитрівна.

ІІІ місце Верезомський Дмитро Ростиславович «Інформаційні технології та їх вплив на підвищенн ефективності бізнес-процесів - науковий керівник  Стефанюк Ольга Дмитрівна

ІІІ місце – Лусевич Марія Сергіїївна «Місце України в глобальних економічних рейтингах» – науковий керівник Іванова Валентина Василівна.

19 квітня на закритті конференції кращім доповідачам секційних засідань –були вручені дипломами.

          

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА ЕКОНОМІЧНОЇ КІБЕРНЕТИКИ ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ВІТАЄ ВИПУСКНИКІВ-МАГІСТРІВ 2018 СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЕКОНОМІКА ОСВІТНІХ ПРОГРАМ "ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА" та "ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА"

Завантажити презентацію

          

З нагоди  Дня Козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни на кафедрі «Економіки підприємства та економічної кібернетики була проведена тематична кураторська година за участі студентів різних курсів, якихзацікавила доповідь  про історію та сьогодення українського козацтва  Рогози Миколи Єгоровича,  заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри  торгівлі.  Студенти-кібернетики  приймали участь у ерудит-вікторині «Козацьке життя-буття», а також виконували конкурсне завдання зі створення тематичного сайту.

          

Вітаємо студентів Молошного  Владислава Володимировича (група ЕК-11) та Козодуба Владислава Сергійовича (група ЕК-12) з перемогою у IХ Міжнародному чемпіонаті «Молодь і підприємництво-2017» у складі молодіжної команди бізнес-центру ПУЕТ, який проходив 17-19 травня 2017 року в Білоруському торгово-економічному університеті споживчої кооперації (м. Гомель, Республіки Білорусь).

          

Вітаємо студентів- кібернетиків з отриманням дипломів за новаторський підхід та нестандартне мислення у наукових  дослідженнях  в рамках XL Ювілейної міжнародної науково студентської конференції за підсумками науково-дослідних робіт, що проходила 19–20 квітня 2017 року у  ВНЗ УКООПСПІЛКИ «Полтавському університеті економіки і торгівлі» (секція «Прикладні проблеми сучасної економіки»)

Диплом І ступеня  -  Царьова Марина Олександрівна, ЕК-31, за роботу «Моделі короткострокового прогнозування»  (керівник – Вергал К.Ю., к.е.н., доцент)

Диплом ІІ ступеня  - Терела Євгеній Валерійович, ЕК-31, за роботу «Моделі ринкової економіки (керівник – Вергал К.Ю., к.е.н., доцент)

Диплом ІІІ ступеня  -  Бондаренко Владислав Сергійович, ЕК-11,  за роботу «Перспективні теми програмування» (керівник – Карнаухова Г.В., ст. викладач)

          

Вітаємо Гордієнко Ярослава  - студента групи ЕК 42і - переможця міжнародного конкурсу відеофільмів BlizzCon Movie Contest на основі усесвітів Blizzard.

Це був ювілейний 10 конкурс BlizzCon, присвячений 25 річчю  Blizzard Entertainment® - світового лідера в сфері виробництва комп'ютерних ігор.

Ярослав був нагороджений пам’ятною нагородою1 місце за відеоролик : «The Upgraded Vikings»

Конкурс проходив 4–5 листопада 2016 у місті · Анахайм (Каліфорния, США), а також у прямому ефірі і у відеотрансляціїї Інтернет

          

24 вересня студенти-кібернетики прийняли активну участь у «Дебюті  першокурсників» який проводив Інститут економіки, управління та інформаційних технологій ПУЕТ. Від груп ЕК-11 та ЕК-11і з чудову презентацією, яка була відмічена гучними оплесками виступив студент групи ЕК-11 Ярослав Гордієнко.

          

Випуск 2015 р.

          

Студенти групи ЕК-11 приймали активну участь у заходах присвячених дню міста – покладання квітів до меморіального комплекса Солдатської Слави та у марші вишиванок